logo-mini
Krzysztof Niemiec - 3Structures.com
Krzysztof Niemiec freelancer – projektant. Na stanowisku projektanta od 15 lat. Współpracuje z studiami projektowymi, agencjami reklamowymi jako projektant oraz specjalista 3d.

Zanim rozpocząłem prace projektanta, swoje umiejętności rozwijałem we własnym zakresie. Charakteryzuje się szerokimi zainteresowaniami w dziedzinie projektowania, wzornictwa, poligrafii oraz informatyki.

Wieloletnie doświadczenie wpłynęło na bardzo szybką adaptacje nowych narzędzi, opanowanie w bardzo dobrym stopniu oprogramowania do tworzenia grafiki wektorowej, rastrowej oraz modelowania 3D.

Zaowocowało to dużą swobodą pracy, szybką realizacją projektów oraz wieloma zadowolonymi klientami. Przez 4 lata pracowałem w Anglii na stanowisku asystenta. W tym czasie rozwinąłem umiejętności projektowania oraz wiedzę techniczną związaną z scenografią do filmu oraz reklam TV. Projektowałem grafikę oraz narzędzia 3d ułatwiające prace zespołowi zaangażowanemu w projekty. Jedną z wielu funkcji za które byłem odpowiedzialny były szkolenia oraz optymalizacja pracy załogi.

Praca projektanta zawsze wymagała ode mnie dużego zaangażowania i poświęcenia. Dużą role w mojej pracy przywiązuję do solidności, organizacji pracy oraz komunikacji z klientem. Wiedzę i zmysł artystyczny rozwijam bezustannie tak aby kolejne wyzwania były tylko przyjemnością projektowania, a w minimalnym stopniu łamigłówką.

Duże doświadczenie w projektowaniu zawsze miało znaczący wpływ na wizerunek firm z którymi współpracowałem. Jestem przekonany że praca dla Państwa firmy wpłynie na wysoką pozycje na rynku oraz wiele nowych wyzwań.

Z przyjemnością spotkam się z Państwem w dogodnym terminie w celu omówienia szczegółów współpracy.