logo-mini
Krzysztof Niemiec - 3Structures.com

Witamy w 3Structures studiu specjalizującym się w produkcji animacji 3D dla przemysłu oraz projektowania grafiki komputerowej. Firma powstała w 2011 r. a jej założyciel Krzysztof Niemiec od 1998 zajmował się profesjonalnie m.in. tworzeniem animacji przemysłowej, wizualizacją 3d produktu, scenografią cyfrową dla filmu, reklam tv, wzornictwa przemysłowego oraz informatyką.

Głównym celem firmy jest tworzenie wysokiej jakości produktów z zachowaniem wiarygodności technicznej jak również wysokiej estetyki prezentowanego produktu.

Nasze portfolio to realizacje z wielu dziedzin jak np. animacja 3d, wizualizacja produktu, skład i łamanie tekstu (DTP), wzornictwo przemysłowe, fotografia oraz filmowanie, a to nadal początek naszych poszukiwań, ponieważ jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

W swojej pracy wdrażamy aktualne rozwiązania technologiczne, dlatego coraz częściej posługujemy się technologią druku 3D (FDM), a podczas filmowania wykorzystujemy nowoczesne gimbale, drony oraz urządzenia ułatwiające uzyskanie najlepszego efektu, oczekiwanego przez naszych klientów.

Współpracujące firmy otrzymują wiedze oraz umiejętności poparte doświadczeniem i niepowtarzalnym portfolio. Nasi obecni klienci pochodzą z różnych branż m.in. z branży przemysłowej, filmowej, medycznej, meblarskiej, wzorniczej oraz druku 3D.

Jesteśmy znani z wytrwałej pracy oraz dbałości o szczegół, nasz zespół poprowadzi twoją firmę tak aby to czego oczekujesz stało się Realne.

Zapraszamy do kontaktu:

E: info@3structures.com
T: +48 502 082 736

3 Structures Krzysztof Niemiec

ul. Graniczna 64/7,
41-506 Chorzów,

NIP PL6452155477

Zapraszamy do odwiedzania i POLUBIENIA naszych profilów social media: